Çalışma Saatleri

Pzt, Cum - 08:00 - 19:00

Hızlı Çağrı

0535 029 74 76
0530 687 72 69

E Mail

info@akdeniziskele.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

AKDENİZ İSKELE

Akdeniz İskele Kalıp Sistemleri, Mersin’in Akdeniz ilçesinde hizmet veren bir iskele firmasıdır. 2005 yılında Ayaz İskele firmasını kuran ve daha sonra ayrılarak Akdeniz İskele şirketini kuran deneyimli ekipler tarafından yönetilmektedir.
Akdeniz İskele; Sıfır ve İkinci el inşaat kalıp malzemeleri alım-satım ve kiralama alanında hizmet vermektedir.

Firmamız; Mersin merkezli kurulan AKDENİZ İSKELE VE KALIP SİSTEMLERİ, Sıfır ve 2.el İnşaat malzemeleri, Plywood, Teleskobik Dikme Direk, H20 Ahşap Kiriş, Kalıp Altı Masa İskele, Cuplock İskele, Saç Pano, Srz Kuşak, Kolon Kalıbı, Payanda, Tie Rod, Örümcek İskele, Kereste, Saç Boru Profil, Bağ Teli, Çivi, Çiroz, İş Makinaları vb. İnşaat Malzemelerinin Alım ve Satımını yapmaktadır.

Firma uzun yıllardır sektörde bulunmanın verdiği tecrübeyle, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Profesyonel ekibi, güncel teknolojik donanımı ve kaliteli malzemeleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
Akdeniz İskele Kalıp Sistemleri sıfır ve 2. el alternatifleri ile sağlayacağı güven ve güler yüzlü ekibiyle, Akdeniz İskele Kalıp Sistemleri en uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

18 + 18 + 18 + 18 + YILLIK TECRÜBE

AKDENİZ İSKELE

NEDEN BİZ?