Çalışma Saatleri

Pzt, Cum - 08:00 - 19:00

Hızlı Çağrı

0535 029 74 76
0530 687 72 69

E Mail

info@akdeniziskele.com

Kiralık Teleskopik Direk

fdf5f942d59a3a7ee814310eacdf1dd2_1

Akdeniz İskele, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmetler sunmaktadır. Kiralık Teleskopik Direk hizmeti de bunlardan biridir.

Teleskopik direkler, yüksek yerlere erişim gerektiren işlerde oldukça kullanışlıdır. Özellikle inşaat sektöründe, dış cephe temizliği, bakım-onarım işleri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilirler.

Akdeniz İskele’nin kiralık teleskopik direk hizmeti, müşterilerine son teknolojiye sahip, güvenli ve yüksek performanslı ekipmanlar sunar. Deneyimli personelimiz, kurulum ve kullanım aşamalarında müşterilerimize destek sağlayarak işlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Kiralık teleskopik direklerimiz, farklı yük kapasitelerine ve çalışma yüksekliklerine sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak 6 metre ile 60 metre arasında farklı boylarda kiralamalar yapabilmekteyiz. Ayrıca, esnek kiralama seçenekleri sunarak müşterilerimize bütçelerine uygun çözümler sunuyoruz.

Akdeniz İskele’nin kiralık teleskopik direk hizmetiyle ilgili daha detaylı bilgi almak ve kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.