Çalışma Saatleri

Pzt, Cum - 08:00 - 19:00

Hızlı Çağrı

0535 029 74 76
0530 687 72 69

E Mail

info@akdeniziskele.com

İkinci El Cup-Lock (Fincanlı) Tipi Kalıp İskelesi

cuplock-1 (2)

Akdeniz İskele, yılların tecrübesi ve kalitesiyle inşaat sektöründe güvenle tercih edilen bir firmadır. İkinci el cup-lock (fincanlı) tipi kalıp iskelesi satışı da dahil olmak üzere birçok farklı iskele çeşidi ile hizmet vermektedir.

İkinci el cup-lock (fincanlı) tipi kalıp iskeleleri, inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen bir çözümdür. Hem kolay montajı hem de dayanıklılığı sayesinde, uzun süreli kullanım için idealdir. Akdeniz İskele olarak, ikinci el cup-lock (fincanlı) tipi kalıp iskelelerini uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

İşinizi en doğru şekilde yapabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri, deneyimli ve uzman kadromuzla birlikte size sunuyoruz. Kaliteli işçilik ve güvenilir malzemelerle, projelerinizde başarıyı garantiliyoruz.

Akdeniz İskele olarak müşterilerimize her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İkinci el cup-lock (fincanlı) tipi kalıp iskelesi satışı hakkında detaylı bilgi almak ve istekleriniz doğrultusunda bir teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.